Рус Укр
Працевлаштування Online

Працевлаштування Online

Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?

 • rocket

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Фактори вашого успіху

 • Самостійне навчання

  Для досягнення успіху після закінчення навчання потрібно близько 200 годин провести за самостійним вивченням матеріалів

 • Домашні завдання

  Виконуючи домашні завдання, ви практикуєтеся, отримуючи оцінку ваших робіт і практичні поради Викладача

 • Відвідування занять

  Регулярне відвідування занять дозволить системно проходити навчання, не упускаючи важливих тем для вивчення

 • Мотивація

  При належній мотивації ви будете більш відповідально підходити до процесу навчання, що дозволить успішно завершити курс

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

 • Iсторії успіху

  Історії наших Випускників, які змогли!

 • Грудень 2021. Вікторія Волоха

  Грудень 2021. Вікторія Волоха

  Вікторія закінчила курс із найвищим результатом і незабаром після закінчення влаштувалася до компанії Penguin-team PPC Agency.

 • Грудень 2021. Микита Умеров

  Грудень 2021. Микита Умеров

  Микита пройшов курс у Майї Романовської і одним із перших влаштувався у компанію Micore Web Studio.

 • Грудень 2021. Аліна Гридіна

  Грудень 2021. Аліна Гридіна

  Аліна з найвищою оцінкою закінчила курс з UI/UX дизайну та успішно працевлаштувалась у компанію Halo Lab.

 • Грудень 2021. Даманич Тетяна

  Грудень 2021. Даманич Тетяна

  Тетяна успішно закінчила курс із найвищою оцінкою! Після курсу влаштувалась у компанію eTeam на позицію IT Researcher.

 • Грудень 2021. Олена Згурська

  Грудень 2021. Олена Згурська

  Елена прошла курс Интернет-маркетинг, успешно его окончила с наивысшей оценкой, после курса устроилась SEO Content Manager в AutoDoc .

Відгуки Випускників Школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Школа Hillel подтверждает свой международный статус по всем пунктам: 1. Отличная организация учебного процесса, менеджмент и администрирование. 2. Отличные преподаватель-практик Сергей Продан и ментор Алексей Соловей: очень хорошая продуманная структура курса, максимум полезной информации, фичей, хорошая обратная связь, практические советы. 3. Отлично организованная работа HR департамента: большая благодарность Александре Должиковой за проведение онлайн семинара по вопросам прохождения собеседований и составления резюме, а также за организацию пробного тестового собеседования с delivery manager Lohika Максимом Белкиным.
Игорь Куликов
Игорь Куликов
Спасибо преподавателям за отличное изложение материала курса.Все доходчиво,интересно,с реальными примерами.Рекомендую школу для освоения новых знаний!!
Яна Короневич
Яна Короневич
Огромное спасибо Ксюше и ментору Саше за этот насыщенный курс ,за эти 2 месяца поддержки!столько информации я ещё нигде не получала !и все разборчиво,доходчиво )каждый урок был долгожданным ,потому что проходил не только информативно ,но и дружески ,легко и весело )пройдя этот курс-поверила в себя и свои возможности !уверенна,что это не последний курс для меня в Hillel ❤️
Ivanna Malytska
Ivanna Malytska
Проходила курси основи дизайну і UI-UX дизайну з викладачами Дмитро Кузнець та Олексій Гущин. Задоволена результатом, з нуля освоїла цю справу)) Дуже дякую викладачам за їхні старання, підтримку, веселі заняття, за те, що поділилися своїм досвідом))
Ирина Боярчук
Ирина Боярчук
Спасибо большое за курс! Майя - прекрасный преподаватель, объяснит доходчиво даже самое необъяснимое! Хорошо настроена lms, где есть все необходимое для обучения За весь курс мне только одна ситуация не понравилась - с последней оплатой. 21 октября мне напомнили о необходимости оплаты, которая должна была произвестись до 26 октября. 23 октября мне сообщили о сгорании ссылки для оплаты, хотя в ссылке на оплату значилось, что она действует до 25 октября. Я это расцениваю как вымогательство и мне не понравилось, что мне пришлось отстаивать и доказывать, что у меня еще есть срок для оплаты. Менеджерам стоит учитывать, что могут учиться люди, которые имеют представление о сроках и умеют читать страницы для оплаты В остальном все супер! Еще раз спасибо большое!
Геннадий Племянников
Геннадий Племянников
Очень понравился курс, с удовольствием порекомендую его друзьям. Если есть желание учиться то всё даётся довольно просто)
Вікторія Стародуб
Вікторія Стародуб
Закінчила курс QA Manual. Рада, що обрала саме цю школу. У мене був лектор Сергій Зліщев та ментор Ольга. Це люди, від яких черпаєш натхнення і бажання працювати. Оля давала відповіді на всі питання, що цікавили нашу групу, допомагала з питаннями по домашніх завданнях і це завжди було з радістю. Сергій пояснював ще раз і ще раз на прикладах з життя як все працює, щоб нам було легше втянутися та освоїти нові знання. Круто, що були навіть опитування по лекціях і таким чином раз за разом можна було повторювати пройдений матеріал, а це дуже допомагає закріпити все в голові та знайти свої слабкі місця, щоб в подальшому на співбесіді почуватися впевнено. Також вам допоможуть з резюме, допоможуть налаштуватися на співбесіду, розберуть ваші домашні завдання та навіть після курсу підтримують зв‘язок. Зараз я додатково підтягую свій рівень англійської мови і з наступного року буде можливість працевлаштуватися на роботу та просувати себе в сфері IT. А якщо щось забувається, то в будь-який момент можна знову зайти на платформу і пройти матеріал👍🏻
Мария Плачкова
Мария Плачкова
Очень понравился, информативно. Кирилл талантливый преподаватель - доходчиво и интересно ведёт лекции. Думаю тех блок можно было б добавить, чтоб иметь более широкое представление именно о самих процессах разработки, но, наверное, оно с практикой и так прийдет.

Ви роботодавець, і у вас є вакансія для наших Студентів?