Рус Укр

Курси маркетингу онлайн

 • Чому вам варто стати маркетологом

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітні плати в IT-сфері для маркетологів — найвищі.

 • Стабільний заробіток

  Гнучкість професійних компетенцій маркетолога дозволяє мати стабільний дохід. Це і можливість працювати на фрілансі і брати бажану кількість проектів в роботу. Це і робота у великих IT-компаніях, яким для своїх продуктів та оновлень потрібні послуги маркетологів.

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, які потрібно продати, роботи для it маркетолога буде досить.

 • Ринок праці — весь світ

  Так як IT-ринок глобальний і постійно розвивається завдяки розвитку технологій, то it маркетологи затребувані в усьому світі. У всьому світі напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єра маркетолога надає можливості розвиватися, працювати з цікавими вам проектами і завданнями, постійно вчитися новому, бути в курсі актуальних тенденцій і ставати частиною прогресивних змін в світі.

Як стати маркетологом?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері інтернет-маркетингу.

 • 1

  Вивчити основи інтернет-маркетингу

 • 2

  Освоїти soft and hard skills, якими повинен володіти інтернет-маркетолог

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси інтернет-маркетингу

 • 4

  Скласти резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері digital маркетинг

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 14 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1000+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Анна Титаренко
Анна Титаренко
Очень понравился этот курс! Было интересно, познавательно , только приятные впечатления:))) Кто действительно хочет получить хорошие знания, качественно изложенный материал, всем сюда !!! Огромное спасибо хочу сказать Лере , нашему преподавателю, она с нами была 24/7, в общем умничка 👍
Олег Ханипов
Олег Ханипов
Отличная школа. Проходил курс Python и получил много новых знаний и умений. Курсы устроены замечательно. Замечательные преподаватели. Все в целом оставило только положительные эмоции. Научили, сказали и показали что и как нужно делать для того, чтобы найти работу. Супер. Результат - работаю Python разработчиком.
Мария Карачевцева
Мария Карачевцева
Курс ооооочень понравился. Первое - это количество различных тем! Кажется, охват реально большой! Но при этом, информация по этим темам дана в полном объеме, для начинающего тестировщика уж точно. А главное понятно! Большое спасибо моему преподавателю Серёже Семёнову за это.
Наталія Заяць
Наталія Заяць
Дуже задоволена курсом і викладачем. Багато інформації, багато д.з, це не просто прослухати і забути, а треба працювати багато, але ця праця того варта. Після курсу я відчуваю себе впевненною і з великим багажем знань). Я отримала купу нових знань і емоцій. Буду рекомендувати школу і пройду інші курси. Зворотній зв'язок по всіх питаннях-на найвищому рівні. Ціна за курс теж розумна і доступна. Тому однозначно рекомендую і дуже ДЯКУЮ!!! Ксенія-Ви неймовірно позитивна і класна😘 Вам окремо величезне дякую!!! А також Олександрі, яка перевіряда д.з і завжди була на зв'язку!) Успіху школі і всім причетним до її існування!
Руслан Пшегалінський
Руслан Пшегалінський
Курс Product Management з Іваном Іщенко дуже крутий і насичений. Значно перевищив очікування і розширив бачення ролі продакт менеджера загалом. Побудований на чергуванні теорії, практичних занять і воркшопів. Воркшопи завжди сповнені енергії, азарту і гумору в розумних межах:) Вірю, що катарсис, що з нами відбувся трансформується в корисні продукти, що ми створимо. Іван має глибоку експертизу в продакт менеджменті і в суміжних областях, вміє доносити інформацію. Бажаю йому сил, енергії і "show must go on"... Школі "Hillel" дякую за комфортні умови, атмосферу і привітний персонал.
Георгий Долженко
Георгий Долженко
Прекрасный курс с прекрасным преподавателем. Курс очень насыщенный и интересный, а преподаватель очень отзывчивый и всегда подскажет, поможет. Всем советую как курс, так и преподавателя)
Ольга Гаринова
Ольга Гаринова
Спасибо Владимиру за обучение! Весь материал преподносился структурировано, понятно и интересно. Отдельное спасибо Владимиру за готовность ответить на все вопросы и объяснить непонятный материал вне занятий.
Эсмира Агакишиева
Эсмира Агакишиева
Проходила курс Основы дизайна онлайн, преподавала курс Ника Кривая. Я в восторге, дали всю базу, которая нужна начинающему дизайнеру :) Лекции интересные, домашки крутецкие! Честно говоря, на уроках не было какого-либо напряжения, я ощущала себя легко, будто в окружении друзей, но это не мешало мне сосредотачиваться на учёбе. Ника - очень приятный и интересный преподаватель, всегда поможет, всегда подскажет)) С удовольствием бы продолжила учиться именно под ее менторством!! На уроках Ника иногда делилась с нами своим опытом работы дизайнером, что было очень полезным для нас! Администрация школы и техподдержка работают на ура, было приятно с ними общаться, интересуются твоей успеваемостью на протяжении курса :) Рекомендую школу Hillel, т.к. обучаться здесь - одно удовольствие!

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image