Онлайн-курс
Front-End Basic

Basic level
5
20 занять2 рази на тижденьстарт Квітень

Почни свій шлях в IT
з веб-розробки!

Розробка видимої частини будь-якого сайту називається фронтенда. Те, як виглядає сайт, як він анімується, як буде реагувати на дії користувача — все це зона відповідальності фронтенд-розробника.

Front-End — в наш час, мабуть, швидше за все розвинута галузь програмування. З іншого боку, ці технології досить усталені і поширені повсюдно.

Мета курсу — втілювати в верстку дизайн сайтів будь-якої складності, який однаково добре відображається на будь-якому пристрої, і писати код, який легко розширювати і підтримувати.

Курс допоможе:

 • Отримати реальні завдання;
 • Скласти портфоліо, яке не соромно показати роботодавцю.

Курс Front-End Basic не передбачає ніяких спеціальних знань і навичок, досить мати рівень впевненого користувача ПК.

Для запису потрібно пройти тест.

Професія Front-End-розробника

Front-End BasicBasic
1

У рамках курсу Front-End Basic студенти без досвіду у розробці вивчають HTML і CSS. Напрацьовують практичні навички у верстці адаптивних сайтів, знайомляться з пре- і постпроцесорами. У програму курсу також входять CSS-фреймворки, такі як Bootstrap. Після закінчення курсу успішні Випускники можуть займати посаду верстальника у Web-студіях.

Викладач курсу

Вас буде навчати практикуючий фахівець, який працює в топовій компанії.

Савелій Сичов
Савелій СичовFront-end developer у iGov
Савелій Сичов
Савелій СичовFront-end developer у iGov

У веб-розробці 7 років, в IT-сфері — 8 років.

Місця роботи:

 • php developer - OkkervilGroup
 • front-end developer - Effect-Marketing
 • front-end developer - lun Новобудови
 • front-end developer - easypay
 • javascript developer - luxoft

Паралельно займається своїм хобі - викладанням. Спочатку почав викладати в університеті (підтягуючи інших студентів) і далі розвивав свої навички на організованих безкоштовних курсах програмування у школі. На початку 2016 року одержав роботу в декількох навчальних центрах як front-end trainer.

linkedin

Програма онлайн-курсу
Front-End Basic

20 занять
Basic level
Дипломный проект
 • Introduction. Language basics.
 • HTML-теги, атрибути, рідні стилі тегів
 • HTML 5
 • Inline styles. Fonts
 • Селектори. Специфічність селекторів. Блокова модель
 • Float. Clearfix
 • Position
 • Псевдокласи. Псевдоелементи
 • Flexbox
 • Адаптивність. Responsive. Media queries
 • Transition, transform, animation
 • SVG
 • CSS фреймворки
 • Препроцесори
 • Постпроцесори
 • Будова браузера

В кінці курсу виконується дипломний проект.

Випускники отримують сертифікат про закінчення курсу з підсумковою оцінкою.

Бонуси курсу

 • Всі студенти курсу пройдуть тренінг по проходження співбесіди та складання резюме з нашим HR-фахівцем
 • Тестова співбесіда з рекрутером і технічним фахівцем
 • Для цього курсу є спеціально підібрані відеоматеріали

Як проходить навчання

 • Заняття проходять в режимі онлайн-трансляції, а відеозапис зберігається в особистому кабінеті.

 • Домашні завдання у будь-який зручний час відправляються через особистий кабінет на перевірку викладачеві.

 • Викладач дає зворотній зв'язок з розбором помилок у домашньому завданні.

 • Ви опрацьовує помилки і закріплюєте пройдений матеріал.

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • Групи до 20 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • У кожній групі — викладач і два ментора Швидкі відповіді на запитання студентів.
 • Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • Оперативна служба підтримки студентів Терміновий питання - своєчасне рішення.
 • Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • Тестова співбесіда Підготовка кожного студента до реального співбесіди в IT-компанію.

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

SamsungInfopulseEvoepamCiklumDataArtpromLohikaHYSMacPawUbisoftProvectusSnapchatOWOXChappsKyivstarReaddleIsobarCognianceIntersogЦитрусPrivatBankАльфа-БанкUkrsibbankПУМБjelvixRakuten IntelligenceOperaArtjokerwixAB SoftWildixCredit agricoleTseh 2.0
Looksery
AnadeaGUIDTubikORTTICKETS.UAArcherIndigoaprioritOdesSeoOlynyk StudioХ1Таврия ВAndersenSigma SoftwareTapmedia
Fintech band
ViberSoftServePlariumadtelligentemergnСodica
Артур
Артур
Я очень благодарен школе за возможность развить себя в IT. Безумно понравилось учится , здесь отличные преподаватели , которые не просто в тупую тебе объясняют , а взаимодействуют с аудиторией , хотят чтобы студенты задавали вопросы и к тому же шутят хорошо) Руководство так же отличное, всегда помогут если что ) Да и вообще , как для меня это очень странно , но минусов я вообще ,для себя, никаких не вижу ) Так что всем рекомендую!)
Дарья
Дарья
Отличный курс, затрагивается много тем по вёрстке. Преподаватель Сергей всегда максимально доступно обьясняет, а так же если есть какая то проблема всегда старается помочь и подтолкнуть в нужное русло. Спасибо!:)
Сергій
Сергій
Дуже вдячний IT школі Hillel за сучасну, зручну та якісну організацію навчання. Окрема подяка і респект викладачу Сергію Бірському за професіоналізм, зрозуміле і дохідливе викладення матеріалу і, головним чином, за особисту мотивацію і стимул навчити нас новому.
Александр
Александр
Спасибо компьютерной школе Hillel за грамотную организацию учебного процесса и подбор грамотных преподавателей. Отдельное спасибо нашему преподавателю Сергею Бирскому. Открыто, доходчиво, простыми словами обяьсняет сложные вещи, всегда подскажет на что обратить внимание, быстро реагирует, а главное с большим энтузиазмом, терпением и интересом обучает. Атмосфера дружелюбная, мотивирует на результат. Главное стараться.
Елена
Елена
Спасибо школе Hillel! Это был мой первый опыт в it! Учебный процесс организован удобно. Я училась на курсе Front End Basic у Сергея Фомина. Лекции у преподавателя увлекательные, подробные, с разъяснениями, понятные для человека, который никогда с этим не сталкивался. Задания интересные. Желаю будущим студентам ответственно отнестись к обучению и домашним заданиям, тогда ваши успехи превзойдут ваши ожидания!
Валентин
Валентин
Очень понравился курс!Процесс обучения удобен.Сергей Фомин,достойный преподаватель,объясняет доходчиво,в процессе обучения помогает.Спасибо школе!Жду с нетерпением следующего курса ;)
Андрей
Андрей
Очень хорошие курсы, крутая подача и проведение занятий, видно, чтоб преподаватель заинтересован в том, чтоб ученики действительно чему-то научились) Всем советую !)
Яна
Яна
В пошуках куди підти навчатися я перебрала багато варіантів і у всих були різні програми по підготовці Front-End розробників. Але коли знайомі HR сказали що сильні кандидати зараз приходять з Hillel і їх охоче беруть на роботу, то робити вибір уже не довелося. І справді тут дають міцні фундаментальні знання. Особливо вдячна нашому супер викладачеві Валерію Тернавському - пояснює дуже просто, наводить стільки прикладів скільки необхідно, на практичній частині увагу приділає всім студентам стільки скільки кожному необхідно, крім обов’язковвої практичної частини дає бажаючим індивідуальні завдання, розповідає багато різних фішок, і має чудовий гумор😊 Тому навчатися було цікаво, весело і найголовніше - на кінець курсу ми вже мали повноцінне портфоліо! За що я вдячна в квадраті! Також хочу подякувати всьому персоналу - ви привітні, приємні, дружелюбні, турботливі і допомагаєте кожному дійти до своєї мети. ¡Muchas gracias para todos!
Анна
Анна
Очень очень сильно понравился курс!!! Дали много теории, научили искать то, что нужно, научили думать иначе и мне это приносит плюсы и в других сферах деятельности, научили применять на практике знания! Обожаю моего педагога и ментора ( хоть это было и давно). Вообще люблю Гиллель за его заботу о студентах! Всегда помогают и подсказывают!
Артур
Артур
Выбирал между Hillel и ШАГ, выбор пал на первый вариант. Переступив порог впервые, очень сильно переживал, казалось что все будет сложно и страшно. Но уже после первого урока, с нарастающим адреналином в крови, как по накатанной, ты делаешь домашку одну за другой, узнаешь больше и больше, и в итоге - полочка с знаниями в твоей голове стаёт всё увесистей. Помимо этого, ты находишься в суперской атмосфере улыбчивых и молодых людей, которые ведут себя не как "преподы в универе" (отчитал лекцию и идите с богом). Мой преподаватель в Hillel Сергей Фомин передавал информацию на уроках без какой либо воды, с примерами, с остановками на вопросы (для тех кому что-то не понятно), отвечал дополнительно вне урока... Короче говоря, однозначно пятёрочка этой школе. Лично я собираюсь продолжить учиться в ней на следующих курсах, а тем кто сейчас выбирает - однозначно рекомендую.
Андрей
Андрей
Я прошел здесь курс Font-end-basic, в данный момент на Font-end-pro, . В целом доволен результатом и рекомендую школу. Будьте готовы ежедневно уделить минимум 4 часа обучению и результат вас удовлетворит. Что понравилось: — детальный конспект по HTML/CSS, SCSS, Bootstrap, Git, по каждому уроку есть вебинар, который можно пересматривать неоднократно. — speaking club в период всего обучения. — хорошая поддержка после окончания курсов — резюме, помощь в решении тестовых, консультации по поиску хорошего места работы. — большая часть преподавателей, это работающие developers. Cтоит отметить, что основная часть персонала заинтересованна в вашем продвижении и все проблемы мне удавалось решать, хотя и не просто. Что запомнилось: — комфортная атмосфера. — IT community. — знакомство со специалистами высокого уровня.
Владислав
Владислав
Долго выберал между разными курсами по вебу(очень популярными в Харькове). Почитав отзывы на разных ресурсах и поговорив с друзьями пошел на курсы Front-End Basic в Hillel(все отзывались позитивно). Переживал что и как, но это было супер. Есть ДЗ, которые очень хоорошо дают понятьто, что учили на занятии(всё в системе LMS, здесь можно посмотреть записи занятий, очень удобно). Хочу сказать большое спасибо Роману Резникову, нашему преподавателю))) Он был со мной на связи 24/7. Всё ясно и доступно поясняет. Я очень признателен ему. Мы прошли реально все основы, и теперь есть понимания как и что дальше делать, изучили самое актуальное на сегодняшний день. Багаж знаний дан и начало положено. Рома и Hillel СПАСИБО!!!

Часті питання

 • Як мені визначитися з курсом? Що зараз найбільш затребуване?

  Слід зазначити, що кожен напрямок, який ви могли б вивчити у нашій Школі, є, практично, ідентичним за затребуваністю. При виборі напрямку дуже важливо враховувати те, чим би вам хотілося займатися у майбутньому. Те, до чого ви більше схиляєтеся і що вам більше подобається у повсякденному житті. Аж до того, які предмети вам краще давалися, коли ви навчалися у школі.

  Щоб допомогти вам з вибором напрямку, ми склали спеціальний профорієнтаційний тест.

  Для того, щоб визначитися з напрямком і задати всі ваші запитання, ви можете записатися на безкоштовну консультацію, і протягом короткого часу з вами зв'яжеться один з наших адміністраторів і зможе детально про все розповісти.

 • Чи існують які-небудь знижки або система лояльності, якщо Студент по завершенні одного курсу йде на наступний курс?

  Так, безумовно. Багато наших курсів передбачають додаткову систему бонусів для тих Студентів, які хочуть продовжувати навчання у нашій Школі. Ця система полягає в тому, що в кінці курсу Студенти пишуть тест з пройденого матеріалу або здають підсумкову роботу, за підсумками яких отримують знижку на наступний курс даного напрямку:

  - Студент, який має найвищий результат отримує знижку 25% на подальші курси;
  - Студент, який посів друге місце, отримує 15% знижку;
  - Студент, який виявився на третьому місці, отримує 10% знижку.

  Все Студенти отримують знижку в розмірі 5% на будь-який з курсів Школи.

 • Ким працюють ваші Викладачі? Чи мають вони досвід викладання?

  Ми завжди дуже відповідально намагаємося підходити до питання підбору Викладачів у нашій Школі. Наші Викладачі — практикуючі фахівці в найбільших IT-компаніях міста. Також вони мають як досвід викладання в нашій Школі, так і досвід менторства за місцем їх професійної діяльності. У своїй манері навчання вони роблять упор на останні тенденції IT-ринку і виключно на свій особистий досвід для того, щоб наші Випускники мали найбільш затребувані знання і досвід роботи з конкретними кейсами.

 • Де можна подивитися відгуки про вашу Школу?

  Ви можете прочитати відгуки наших Студентів та Випускників на нашому сайті за цим посиланням. Ще ви зможете знайти відгуки і інформацію про нас на DOU.ua або можете прописати назву нашої Школи у Google, де ви також зможете побачити відгуки про нашу Школу у Google-акаунті або на Google-картах.

РусУкр