Рус Укр

Час вчитися онлайн настав!

Курси в Комп'ютерній школі Hillel Online

 • rocket

  25000+ Випускників Школи

 • trophy

  8 років Школа надає освітні послуги

 • chart-increasing

  4800+ людей в день відвідують сайт Школи

 • smiling-face-with-sunglasses

  300+ викладачів-практиків

 • direct-hit

  43% працевлаштованих випускників

Онлайн майстер-клас «Micro Frontends and The City — мікросервіси у світі інтерфейсів»
 • online
 • 17 січня

Онлайн майстер-клас «Micro Frontends and The City — мікросервіси у світі інтерфейсів»

 • Coach photo
  Катерина Шиповська Front-end Developer в Boosta

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 15 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Як проходить навчання

 • woman-technologist

  Заняття проходять в режимі онлайн-трансляції, а відеозапис зберігається в особистому кабінеті.

 • briefcase

  Домашні завдання у будь-який зручний час відправляються через особистий кабінет на перевірку викладачеві.

 • thumbs-up

  Викладач дає зворотній зв'язок з розбором помилок у домашньому завданні.

 • light-bulb

  Ви опрацьовує помилки і закріплюєте пройдений матеріал.

Відгуки Випускників Школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Ирина Боярчук
Ирина Боярчук
Спасибо большое за курс! Майя - прекрасный преподаватель, объяснит доходчиво даже самое необъяснимое! Хорошо настроена lms, где есть все необходимое для обучения За весь курс мне только одна ситуация не понравилась - с последней оплатой. 21 октября мне напомнили о необходимости оплаты, которая должна была произвестись до 26 октября. 23 октября мне сообщили о сгорании ссылки для оплаты, хотя в ссылке на оплату значилось, что она действует до 25 октября. Я это расцениваю как вымогательство и мне не понравилось, что мне пришлось отстаивать и доказывать, что у меня еще есть срок для оплаты. Менеджерам стоит учитывать, что могут учиться люди, которые имеют представление о сроках и умеют читать страницы для оплаты В остальном все супер! Еще раз спасибо большое!
Александр Бартось
Александр Бартось
Курсом очень доволен! Сергей крутейший преподаватель! Очень доступно объясняет и всегда помогает в сложных и непонятных моментах. Безусловно буду рекомендовать курс своим знакомым.
Вячеслав Кирпичёв
Вячеслав Кирпичёв
Отличный курс, который хорошо вас подготовит к предстоящей работе! По началу может показаться что все сложно и предстоит много выучить, но доверьтесь преподавателю он знает свое дело) Спасибо за знания и уверенность в завтрашнем дне!
Мария Плачкова
Мария Плачкова
Очень понравился, информативно. Кирилл талантливый преподаватель - доходчиво и интересно ведёт лекции. Думаю тех блок можно было б добавить, чтоб иметь более широкое представление именно о самих процессах разработки, но, наверное, оно с практикой и так прийдет.
Я довго обирала школи для проходження курсів Project Management, приорітетність була лише в онлайн форматі. Зупинилась на курсах Hillel, тут зійшлись усі планети) Супер скілові викладачі, зручний графік, запис лекцій до яких можна повернутись навіть після закінчення курсу. Дякую Євгенію за структурований курс, зрозумілу подачу нової інформації та за постійний фідбек.
Виктория Довгая
Виктория Довгая
Офигенный курс, получила удовольствие! Учится все легко, Денис ( преподаватель) очень крутой, все понятно объяснял, уроки максимально в крутой атмосфере, дизайн- семья. Я очень довольна!
Александр Каспер
Александр Каспер
Очень качественный курс. Отличные преподаватели. Доходчиво и терпеливо всё объясняют. Я был очень далёк от IT, но благодаря этому курсу сумел найти работу. Большое за это спасибо!
Елена Кузнецова
Елена Кузнецова
Хочу сказать большое спасибо команде, кто работал над курсом, оформлением, информационной поддержкой и множеством таких незаметных и важных деталей! Отдельная огромная благодарность преподавателям за курс, подачу, информацию, оформление, сопутствующие материалы, наглядные и понятные примеры на практике и из практики) Курс большой, интенсивный и тяжелый, казалось объять необъятное, и благодаря вашей потрясающей работе над данным проектом и с нами, подаче доступными к пониманию блоками и словами, наглядности лекций и презентаций, примеров и материалов, простых разъяснений и пояснений изначально таких запутанных и сложных вещей - прошёл на одном дыхании и плотно уложился в понимании!) Ваша поддержка и помощь по множеству вопросов, понятные и яркие примеры, доступные пояснения и комментарии, на протяжении всего курса, в любое время, очень быстро и ясно, помогали не бросить обучение, углубляться и продолжать учиться, не теряясь в море информации! Наша совместная работа получилась очень упорной и плодотворной! Спасибо Вам)

Хочете викладати у нас?

Ми завжди шукаємо талановитих практикуючих фахівців, здатних навчити інших.

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

Часті питання

 • Де можна подивитися відгуки про вашу Школу?

  Ви можете прочитати відгуки наших Студентів та Випускників на нашому сайті за цим посиланням. Ще ви зможете знайти відгуки і інформацію про нас на DOU.ua або можете прописати назву нашої Школи у Google, де ви також зможете побачити відгуки про нашу Школу у Google-акаунті або на Google-картах.

 • Якщо немає досвіду в IT, чи можливо навчатися в школі для зміни професії?

  Більшість наших курсів якраз націлені на людей, які раніше не мали досвіду в IT-сфері. Потрібні навички впевненого користувача ПК і розуміння того, яку саме спеціальність вам хотілося б вивчати. За умови, що ви будете виконувати всі домашні завдання викладача і прислухатися до його порад — то вам вдасться освоїти нову для себе професію. Головне — старанно вчитися і виконувати домашні завдання!

 • Як мені визначитися з курсом? Що зараз найбільш затребуване?

  Слід зазначити, що кожен напрямок, який ви могли б вивчити у нашій Школі, є, практично, ідентичним за затребуваністю. При виборі напрямку дуже важливо враховувати те, чим би вам хотілося займатися у майбутньому. Те, до чого ви більше схиляєтеся і що вам більше подобається у повсякденному житті. Аж до того, які предмети вам краще давалися, коли ви навчалися у школі.

  Щоб допомогти вам з вибором напрямку, ми склали спеціальний профорієнтаційний тест.

  Для того, щоб визначитися з напрямком і задати всі ваші запитання, ви можете записатися на безкоштовну консультацію, і протягом короткого часу з вами зв'яжеться один з наших адміністраторів і зможе детально про все розповісти.

 • Чи видається сертифікат про закінчення курсів міжнародного рівня?

  Наш сертифікат про проходження курсів внутрішнього зразка. В першу чергу ми вам надаємо знання, що відповідають вимогам існуючих вакансій на ринку праці. В IT-сфері при прийомі на роботу на посаді початкового рівня абсолютно не важливо, які у вас є дипломи і яку сертифікацію ви пройшли. В першу чергу роботодавець на співбесіді буде розглядати те, що ви вмієте і в чому є досвід, а не який диплом ви зможете принести з собою. Це стосується як України, так і компаній, що знаходяться за кордоном.

  До того ж багато наших курсів вам можуть дати знання, які вам знадобляться для проходження сертифікації віддаленим чином через інтернет. Дану сертифікацію можна пройти тільки віддалено і самостійно.

 • Ким працюють ваші Викладачі? Чи мають вони досвід викладання?

  Ми завжди дуже відповідально намагаємося підходити до питання підбору Викладачів у нашій Школі. Наші Викладачі — практикуючі фахівці в найбільших IT-компаніях міста. Також вони мають як досвід викладання в нашій Школі, так і досвід менторства за місцем їх професійної діяльності. У своїй манері навчання вони роблять упор на останні тенденції IT-ринку і виключно на свій особистий досвід для того, щоб наші Випускники мали найбільш затребувані знання і досвід роботи з конкретними кейсами.

 • Скільки коштують комп'ютерні курси в школі Hillel Online?

  Актуальну інформацію за вартістю кожного курсу ми надаємо особисто кожному зацікавленому Клієнту за телефоном або в письмовому вигляді щодо того курсу або курсів, які він хотів би вивчити. При цьому ми можемо дати і іншу важливу інформацію про курс, щоб у вас було більш повне уявлення про наші послуги.

 • Чому більше приділяється уваги на заняттях? Практиці або теорії?

  В нашій школі ми робимо упор на практику. Так як ми не займаємося «начиткою» теоретичних лекцій. Кожен наш клас обладнаний комп'ютерами для того, щоб наші студенти могли виконувати всі потрібні їм практичні завдання для досягнення своїх цілей прямо на заняттях. Також це полегшує роботу при виконанні домашніх завдань.

 • Чи будуть задавати домашні завдання? Чи перевіряється виконане завдання?

  Так! Адже це обов'язкова і дуже важлива частина процесу вашого навчання, так як кожен Студент повинен закріпити весь отриманий на занятті матеріал вдома, виконуючи домашні завдання. Кожне задане ДЗ буде перевірятися викладачем, і по ньому ви будете отримувати фідбек. Також деякі завдання розбираються на наступному занятті. Без виконання домашній завдань ніхто не зможе домогтися бажаного результату.

 • У вас старт проводиться згідно наборам груп?

  Ні. Наші групи стартують завжди зі звільненням аудиторій від попередніх груп. Найчастіше місця в певній групі закінчуються задовго до старту даної групи, так як кількість місць в групах обмежена, їх всього 14.