Укр Рус

Курсы маркетинга Online

 • Почему вам стоит стать маркетологом

 • Высокая оплата труда

  По данным rabota.ua, заработные платы в IT-сфере для маркетологов — самые высокие.

 • Стабильный заработок

  Гибкость профессиональных компетенций маркетолога позволяет иметь стабильный доход. Это и возможность работать на фрилансе и брать желаемое количество проектов в работу. Это и работа в крупных IT-компаниях, которым для своих продуктов и обновлений нужны услуги маркетологов.

 • Возможность планировать свою жизнь

  Развитие IT-сферы в Украине будет и дальше расти гигантскими темпами. Пока людям нужны запрограммированные машины, которые нужно продать, работы для it маркетолога будет достаточно.

 • Рынок труда — весь мир

  Так как IT-рынок глобален и постоянно развивается благодаря развитию технологий, то it маркетологи востребованы во всем мире. Во всем мире наверняка существует вакансия именно для вас.

 • Самореализация в карьере и в жизни

  В IT-индустрии успех зависит только от вас. Карьера маркетолога предоставляет возможности развиваться, работать с интересными вам проектами и задачами, постоянно учиться новому, быть в курсе актуальных тенденций и становиться частью прогрессивных изменений в мире.

Как стать маркетологом?

Какие шаги необходимы для того чтобы стать востребованным специалистом в сфере интернет-маркетинга.

 • 1

  Изучить основы интернет-маркетинга

 • 2

  Освоить soft and hard skills, которыми должен владеть интернет-маркетолог

 • 3

  Найти специализированные курсы интернет-маркетинга

 • 4

  Составить резюме

 • 5

  Получить первую работу в сфере digital маркетинг

Преимущества онлайн-обучения в Компьютерной школе Hillel

 • man-raising-hand
  Группы по 17 человек Преподаватель уделяет время каждому студенту
 • nerd-face
  Преподаватели практики У нас преподают только практикующие специалисты из топовых IT-компаний.
 • briefcase
  Система личных кабинетов Эффективное и удобное обучение.
 • speech-balloon
  Оперативная служба поддержки студентов Срочный вопрос — своевременное решение.
 • videocassette
  Доступ к видеозаписям занятий Записи уроков остаются у студентов после окончания курса.
 • hammer
  Практические занятия Большая часть занятий ориентирована на практику.
Отзывы выпускников этого курса

1500+ отзывов со средней оценкой 4.93 на Google картах у наших филиалов

Сподобалось навчання. Вперше вчусь онлайн. Вивчала Frontend and basik на курсі Ольги Смирнової. Надзвичайно сильна викладачка, змістовні, потужні й цікаві лекції. Завжди на зв'язку. Ольга, високопрофесійний фахіваць своєї справи 🔥. Велике дякую, Ользі Смирновій! Не дивлячись на складний час, постійно виключали світло, вона відпрацювала всі лекції, завжди була на зв'язку! Окремо хочу відзначити й подякувати менеджерам школи, які постіно також на зв'язку, допомагають вирішувати питання, допомагають й підтримують у навчанні! Гарно дякую всім й рекомендую навчатися у найкращих-це HILLEL!
Хочу подякувати найкращим вчителям з якими мені пощастило познайомитися, Альона Парієнко та Ірина Ревакович, дякую! Я коли прийшла на цей курс не знала до яких преподів я потраплю, але чітко розуміла, що саме від них буде залежати чи зможу я закінчити і довести справу до кінця, чи ні, саме завдяки вам я зараз дуже собою пишаюся, завдяки вам я знаю чого хочу і що далі мені робити! Такої людяності, підтримки, відданості я й не могла собі уявити! Дякую! Що Альона, що Ірина на заняттях викладалися на всі 100% іноді і вище своїх власних інтересів, про підтримку, її важко оцінити і описати, весь час, в любу хвилину, вночі і самого ранку, завжди були на зв'язку! Дякую вам! Ви не давали нам сумувати, не давали опускати руки, завдяки вам я розуміла, що все в мене вийде! Так весело і тепло, важко, але дуже цікаво! Бажаю вам всього найкращого, від всього серця, ви в мене там назавжди! ❤
Виктория Алексеева

Виктория Алексеева

Хочу подякувати школі Hillel, за чудову можливість вчитися та отримувати знання! Дуже хороша школа. Вдячна своєму викладачеві Дар'ї Горулько, за чудове навчання, чудово піднесла матеріал. Курс SMM Pro був просто офігенним. Після закінчення залишилися лише позитивні враження та багато нової та корисної інформації. Дуже швидкий зворотний зв'язок і є час для кожного учня. Мені дуже сподобалося вчитися у Дар'ї. Дарина прекрасний учитель і було сумно прощатися коли закінчилося навчання. Після закінчення залишилися лише позитивні враження та багато нової та корисної інформації.
Iryna Hrieshnykh

Iryna Hrieshnykh

Хочу щиро подякувати своїм викладачам і вашій школі. Мені було дуже цікаво отримувати нову інформацію. Уроки були пізнавальними, багато корисної інформації. Навчання у вашій школі дає надію на отримання нової професії і подальшого розвитку.
Хочу подякувати Hillel за навчання на курсі Front End Basic! Дуже задоволений всім, здобув для себе гарні знання для бази та багато речей тепер стали більше зрозумілі для подальшого навчання! Також дуже вдячний викладачу Продану Богдану! Пояснює незрозумілі речі на простих прикладах. Докладно розповів усю программу курсу, навіть дав деякі знання за межами програми! Підібрав актуальні проекти для реалізації знань на практиці, завдяки чому вже маю декілька робіт у портфоліо!
Дуже інформативний та корисний курс! Дякую за якісне навчання на високому рівні. ❤️
Пройшла курс FrontEnd Basic. Дуже поталанило потрапити до викладача - Павло Зубак! Максимально сильний, грамотний та чудовий викладач. Активний стиль викладання, ні на момент не нудьгуєш під час лекції. Дуже уважний та дбайливий викладач. Матеріал подає дуже доступно. Вміє зацікавити! Завжди зациклений на результаті, а не просто провести урок. згуртував групу. Величезне спасибі!
Анна Соловьева

Анна Соловьева

Прошло пол года после успешного обучения на курсе UX/UI design, хочу поблагодарить школу, а так же Святослава Федорова(преподаватель) за отличную коммуникацию, качественные знания, интересные лекции, полный разбор наших домашних заданий и умение применять все на практике. Рекомендую получать базу здесь, потому что на сегодня я ни в одной школе еще не нашла качество преподавания лучше, чем тут. Жаль, что здесь мало направлений в дизайне, надеюсь в скором времени появятся дополнительные курсы! Спасибо вам!
Приобрести подарочный сертификат

Приобрести подарочный сертификат

Gift certificate background image Gift certificate background image