Валерий Тернавский

Валерий Тернавский

Front-end Developer в Альфа-Банк

В веб-разработке 3 года, в IT-сфере более четырёх лет. Начал свой опыт разработки еще в студенческие годы. В команде с коллегами старших курсов разрабатывали и презентовали «Первый ситуационный центр умного города» на конференции «Умные городские технологии XXI века».

Cвой опыт преподавания начал с индивидуальных занятий по JavaScript со студентами.

Очень любит спорт. Кандидат в мастера спорта по плаванью.

Леонид Марченко
Леонид Марченко
Валера Тернавский очень хороший преподаватель. Всю информацию излагает на понятном для студентов языке. Программа курса не легкая, но это очень хорошо, так как после вы будете готовы к реальным боевым условиям. Если группа что-то не успевает, преподаватель потратит на лекцию больше заявленного времени. Отдельно спасибо школе Hillel. Клиентоориентированность на высшем уровне!
Яна
Яна

В пошуках куди піти навчатися я перебрала багато варіантів і у всих були різні програми по підготовці Front-End розробників. Але коли знайомі HR сказали, що сильні кандидати зараз приходять з Hillel, і їх охоче беруть на роботу, то робити вибір уже не довелося. І справді тут дають міцні фундаментальні знання.

Особливо вдячна нашому супер викладачеві Валерію Тернавському — пояснює дуже просто, наводить стільки прикладів скільки необхідно, на практичній частині увагу приділяє всім студентам стільки, скільки кожному необхідно, крім обов’язковвої практичної частини, дає бажаючим індивідуальні завдання, розповідає багато різних фішок, і має чудовий гумор😊 Тому навчатися було цікаво, весело і найголовніше — на кінець курсу ми вже мали повноцінне портфоліо! За що я вдячна в квадраті! Також хочу подякувати всьому персоналу — ви привітні, приємні, дружелюбні, турботливі і допомагаєте кожному дійти до своєї мети. Muchas gracias para todos!

Ігор
Ігор

Класний курс, не простий але дуже інформативний! Валєра — просто шикарний тічер) Всім раджу)

Знайома з IT Hillel School з грудня 2018 року, коли прийшла навчатися на курс Front End Basic. Після пішла відразу на курс Front End Pro і у жовтні 2019 закінчила.

Тут все на вищому рівні — викладачі, адміністрація, директор. Окремо хочу відмітити викладача Валерія Тернавського — Ви супер!

Якщо ви досі в пошуках комп'ютерної школи, то не вагайтеся — приходьте в IT Hillel School — вони круті!

Еагений
Еагений

Валера красаучек! Пинает "ногами", когда нужно! Купите ему пару комплектов личных маркеров и выдайте преподский ноутбук, а то какая-то "нехорошая" личность вечно удаляла его файлы!

Анна
Анна

Очень довольна обучением! Очень много информации, которую грамотно и постепенно подают, от чего процесс учебы проходит с удовольствием и интересом! Рекомендую!

Ігор
Ігор

Після закінчення курсу я закріпив всі знання, взнав купу нового, а головне набув такий потрібний досвід верстки реальних проектів, робота з препроцесором та ГІТом.

Неймовірна атмосфера школи та позитивний тічер просто зробили цей курс максимально корисним! Школа просто бомбезна!

Евгений
Евгений

Все понравилось! Записался на следующий курс.

Вероника
Вероника

Все понравилось, записалась на front-end pro.

РусУкр